Blogi

WIZYTA W AZERBEJDŻANIE W RAMACH PROGRAMU ERASMUS+

Polski

Wizyta stanowiła drugi etap wymiany kadry nauczycielskiej w ramach programu Erasmus+ (projekt KA107) na Zakaukaziu i odbyła się na zaproszenie Wydziału Nauk Rolniczych Azerbejdżańskiego Państwowego Uniwersytetu Rolniczego w Gandży. W trakcie pobytu w Azerbejdżanie goście przedstawili cykle wykładów i prezentacji, związanych z potencjałem naukowo-dydaktycznym naszej uczelni. Podsumowano także 5-letni okres współpracy między naszymi uczelniami, na okolicznościowym seminarium, zorganizowanym przez gospodarzy.

WIZYTA W GRUZJI W RAMACH PROGRAMU ERASMUS+

Polski

W dniach od 5 do 9 listopada 2019 roku przebywała w Gruzji delegacja UPP: prof. UPP dr hab. Bożena Danyluk – dziekan Wydziału Nauk o Żywności i Żywieniu oraz dr Grzegorz Rączka – pełnomocnik dziekana Wydziału Leśnego ds. kontaktów z krajami Kaukazu. Wizyta odbyła się na zaproszenie Wydziału Nauk Rolniczych i Inżynierii Biosystemów Gruzińskiego Uniwersytetu Technicznego w Tbilisi – największej gruzińskiej uczelni wyższej i związana była z realizacją wymiany kadry nauczycielskiej w ramach programu Erasmus+ (projekt KA107).

Wykłady otwarte – „Akademia Kompetencji”

Dla kogo ?

Udział w zajęciach w „Akademii Kompetencji” mogą wziąć studenci wszystkich lat i kierunków studiów prowadzonych w Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu do wyczerpania limitu miejsc na dane zajęcia – liczy się kolejność zgłoszeń.

Kiedy i gdzie będą odbywały się zajęcia?

Zajęcia będą odbywały się w semestrze zimowym, od listopada do stycznia w budynku Collegium Maximum, ul. Wojska Polskiego 28 według planu zajęć „Akademii Kompetencji”

WYBORY UZUPEŁNIAJĄCE - Komunikat

Niezdefiniowany

WYDZIAŁOWA KOMISJA WYBORCZA

przy Wydziale Nauk o Żywności i Żywieniu

ogłasza

WYBORY UZUPEŁNIAJĄCE DO RADY NAUKOWEJ DYSCYPLINY

TECHNOLOGIA ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA

Liczba mandatów:

- 6 dla profesorów i profesorów uczelni

Głosowanie odbędzie się :

w budynku WNoŻiŻ, ul. Wojska Polskiego 31,

sala 106 pierwsze trzy tury,

miejsce czwartej tury będzie podane w późniejszym terminie,

30 września 2019 r. (Pn.) ,  godz. 9:00 – 10:00 (I tura), 12:00 – 13:00 (II tura),

WYBORY UZUPEŁNIAJĄCE - DYSCYPLINA TECHNOLOGIA ŻYWNOŚCI

Polski

Głosowanie odbędzie się :

w budynku WNoŻiŻ, ul. Wojska Polskiego 31 w sali 106

• 23 września 2019 r. (Pn.) ,  godz. 9:00 – 10:00 (I tura), 12:00 – 13:00 (II tura)

• 24 września 2019 r. (Wt.),  godz. 9:00 – 10:00 (III tura), 12:00 – 13:00 (IV tura)

Ogłaszanie wyników w holu budynku WNoŻiŻ, ul. Wojska Polskiego 31  i na stronie internetowej wydziału.

Subskrybuj RSS - blogi