Blogi

Vth International Scientific Conference Meat in Technology and Human Nutrition "Meat As A Functional And Pro-Healthy Part Of Our Diet"

Istnieje wiele dowodów wskazujących na mięso jako ważny składnik w diecie człowieka. Można spotkać jednak również stanowiska całkowicie odmienne. Argumenty prezentowane przez obie strony są często podważane. Postęp w nauce i nowoczesne technologie wskazują, że wykorzystanie mięsa w jego naturalnej postaci, jak również jako składnika funkcjonalnego i pro-zdrowotnego w naszej diecie jest celowe i można nawet zwiększyć poprzez jej urozmaicenie.

Nagroda Miasta Poznania za wyróżniającą się pracę doktorską dla Przemysława Kowalczewskiego

Miło nam poinformować, że w tegorocznym Konkursie Nagroda Miasta Poznania za wyróżniającą się pracę doktorską

wyróżnienie zdobyła praca doktorska Pana Przemysława Kowalczewskiego pt.: "Charakterystyka soku z ziemniaka jako składnika żywności prozdrowotnej", napisana pod kierunkiem prof. dr hab. Grażyny Lewandowicz oraz dr hab. inż. Anny Olejnik, obroniona na Wydziale Nauk o Żywności i Żywieniu na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu

Subskrybuj RSS - blogi